Sertifikalı Bordro Eğitimleri Devam Ediyor.BordroTR Sertifikalı Bordro eğitimlerinin bu hafta ki durağı Bodrumdu.
16.05.2015 tarihinde BodroTR ile BBD Bodrum Bağımsız Denetleme Akademi iş birliği ile düzenlenen Sertifikalı Personel Özlük, Bordro ve SGK Uygulamaları eğitimi tamamlandı. Eğitim sonunda kursiyerlere sertifikalarını Kurucumuz ve Genel Müdürümüz Oktay Bey taktim etti. Oktay Bey'in eğitmenliğinde 8 saat dolu dolu bilgi aktarımı gerçekleşti. Eğitime Özellikle SMMM Serbest Muhasebe bürosu çalışanları ile Bodrum Özel Sektör İnsan Kaynakları çalışanları ve yöneticileri büyük ilgi gösterdi. Önemli konuları özetleyen, ve mevzuatımızda son değişikliklere sık sık değinen Oktay Bey, Yoğun ve yorgunluk arasında Bodrum yerel Televizyonu muhabirlerinin Röportaj taleplerini geri çevirmedi. Verdiği demeçte eğitimin ana konusuna değindi..ve şunları söyledi.
"Burada, BordroTR ve BBD Bodrum Bağımsız Denetim Akademi iş birliği ile muhasebe bürolarında ve otellerin İnsan Kaynakları bölümlerinde çalışan arkadaşlarımıza personel özlük işleri, bordro uygulamaları konusunda pratik çözümler ve iş Kanunu ile ilgili bilgiler aktarıyoruz. SGK uygulamalarına değiniyoruz. İş Kanununda ve diğer kanunlarda yasal gereklilikleri arkadaşlarımıza anlatıyoruz.. " dedi.
Sertifika dağıtım sonrası kursiyerler ile günün hatırası olarak fotoğraf çekilerek Eğitim tamamlandı.Copyright © 2014 BordroTR - Tüm Hakları Saklıdır │ BordroTR Bordro Danışmanlık Hiz.Tic Ltd Şti.
Ana SayfaKurumsalBize UlaşınTeklif İsteDestek TalebiGizlilik ve Güvenlik